Члени виконавчого комітету



п/п

ПІП

Посада

  1.  

Заяць Веліна Владиславівна 

міський голова

  1.  

Яценко Сергій Михайлович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

  1.  

Чекман Юрій Петрович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

  1.  

Панасевич Галина Іванівна

керуюча справами виконавчого комітету міської ради

  1.  

Войтків Віктор Сигізмундович

начальник загального відділу апарату виконавчого комітету міської ради

  1.  

Козярук Світлана Михайлівна

головний бухгалтер ПП Інсталтелеком

  1.  

Григорєв Олег Васильович

начальник юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради

  1.  

Михальський Леонід Тадеушович

директор  КП Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини»

  1.  

Юрейко Оксана Олексіївна

староста с. Великий Жванчик, с. Ліпіни,     с. Трибухівка, с. Малий Жванчик,                с. Чимбарівка

  1.  

Савіцька Наталія Анатоліївна

староста с. Велика Кужелева

  1.  

Лукова Люба Олександрівна

староста с. Велика Побійна

  1.  

Матковська Тетяна Йосипівна

староста с. Вихрівка, с.Пільний Мукарів

  1.  

Ткачук Тетяна Василівна

староста с. Воробіївка

  1.  

Чедрик Валентина Миколаївна  

староста с. Ганнівка

  1.  

Біла Світлана Михайлівна

староста с. Гірчична

  1.  

Францішкова Катерина Леонідівна

староста с. Голозубинці

  1.  

Солярик Надія Олексіївна

староста с. Гута Яцьковецька, с. Яцьківці, с. Гута Блищанівська, с. Ксаверівка,          с. Млаки

  1.  

Кісілюк Ніла Михайлівна

староста с. Дем’янківці

  1.  

Вольська Світлана Леонідівна

староста с.Держанівка, с. Антонівка

  1.  

Галатин Галина Миколаївна

староста с. Залісці

  1.  

Середа Валентина Миколаївна

староста с. Заставля

  1.  

Мосьондз Надія Володимирівна

староста с. Зеленче, с. Степок

  1.  

Бабій Оксана Анатоліївна

староста с. Іванківці, с. Слобідка Гірчичнянська

  1.  

Підлапушна Тетяна Михайлівна

староста с. Лисець

  1.  

Мельник Олена Дмитрівна

 

староста с. Мала Кужелівка, с. Руда Гірчичнянська, с. Синяківці., с. Ярова Слобідка

  1.  

Глупак  Василь Васильович

староста с. Мала Побіянка, с. Заголосна,    с. Притулівка

  1.  

Олійник Наталія Василівна

староста с. Миньківці, с. Катеринівка,        с. Городиська

  1.  

Григор’єва Віра Володимирівна

староста с. Мушкутинці

  1.  

Лісецька Людмила Володимирівна

староста с. Нестерівці

  1.  

Мельник Олександра Петрівна

староста с. Рахнівка

  1.  

Лямець Людмила Тадеушівна

староста с. Рачинці

  1.  

Гоцуляк Юрій Миколайович

староста с. Сивороги, с. Соснівка

  1.  

Севастьянова Антоніна Володимирівна

староста с. Січинці, с. Панасівка

  1.  

Клемба Володимир Анатолійович

староста с. Сокілець

  1.  

Гребенюк Наталія Миколаївна

староста с. Чаньків

  1.  

Поплавський Валерій Михайлович

тимчасово не працює

  1.  

Смолінський Руслан Миколайович

старший майстер ВПУ 36 с.Балин

  1.  

Загородній Віталій Михайлович

директор ТОВ «Козацька долина 2006»

  1.  

Лізвінський Пилип Людвігович

пенсіонер

  1.  

Сливко Геннадій  Миколайович

фізична особа-підприємець

  1.  

Кравчук Наталія Русланівна

фізична особа-підприємець

  1.  

Ільєва Тетяна Миколаївна

голова ГО «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

  1.  

Поліщук Михайло Андрійович

депутат Дунаєвецької районної ради

  1.  

Драпатий Віктор Васильович

 

тимчасово не працює

  1.  

Надворний Володимир Антонович

фізична особа-підприємець

  1.  

Небельський Микола Степанович

завідувач господарством відділу житлово-комунального господарства та благоустрою апарату виконавчого комітету Дунаєвецько міської ради

  1.  

Небельський Станіслав Борисович

пенсіонер

  1.  

Ігнатьєв Володимир Петрович

тренер ФК «Епіцентр»

  1.  

Ясінська Світлана Володимирівна 

пенсіонерка

  1.  

Гандзюк Василь Петрович

голова ГО «Контроль громади»

  1.  

Городецький Владислав Володимирович

голова Ради підприємців Дунаєвецької міської ради